1. HOME
  2. PRZED ŚLUBEM
  3. ZDJĘCIA ŚLUBNE
  4. PO ŚLUBIE
  5. FACEBOOK
  6. O MNIE
  7. KONTAKT
  8. FAQ


Portfolio

PrzygotowaniaPrzygotowania Ślubne są moją ulubioną częścią dnia. Dlaczego? Bo zawsze czuje się w powietrzu mieszanką http://www.getformesingapore.com/ http://tangrim.org/ spokoju i nerwowości, która stopniowo narasta i sprzyja emocjonalnym wynurzeniom wobec osób z najbliższego otoczenia Pary Młodej.


Zapoznaj się z moją ofertą – pobierz ofertę .

Ceremonia


Slide thumbnail
Slide thumbnail

Najważniejszy moment w dniu ślubu, czyli ceremonia ślubna, podczas której narzeczeni przyrzekają sobie miłość, wierność oraz to, że bądą ze sobą przez całe życie.

Fotografowanie ceremonii zaślubin to jeden z najważniejszych etapów pracy fotografa podczas całodniowego reportażu ślubnego.Doskonale wiem jak należy się podczas tej ceremonii zachować, doświadczenie zdobyłem między innymi fotografując poświecenia kościołów z Biskupem w roli głównej.


Zapoznaj się z moją ofertą – pobierz ofertę .

ZabawaDoskonałym pomysłem na uwiecznienie zabawy weselnej są zdjęcia ślubne podczas tańców, biesiadowania i oczepin. Fotograf, który umie uchwycić momenty pełnego szczęścia, radosnych zabaw i śpiewów to profesjonalista. Fotograf ślubny to przede wszystkim osoba z dużym wyczuciem estetyki. Wie kiedy trzeba odejść i odpuścić robienie zdjęć. Zna momenty prywatności i umie wyczuć chwile na kompletowanie reportażu. To jeden z gości. To niezauważalny członek imprezy, którego zadaniem jest uchwycić http://www.getformesingapore.com/ http://tangrim.org/ Wasz uśmiech i radość. Jego celem jest fotografia ślubna, pozwalająca odtworzyć ewolucję emocji z tego niezwykłego wydarzenia w Waszym Życiu.


Zapoznaj się z moją ofertą – pobierz ofertę .

PlenerSesje plenerowe były, są i będą  popularne wśród Par Młodych. Nie dlatego, że robią je wszyscy, dlatego że staram się, by zdjęcia wykonywane przeze mnie miały niepowtarzalny i osobisty charakter. Wspólnie konsultujemy i wybieramy miejsca, gdzie odbędzie się plener ślubny. Wspólnie ustalamy datę fotografowania oraz charakter sesji. W czasie robienia zdjęć poczujecie się swobodnie. Nawet jeśli jesteście przekonani, że źle wychodzicie na zdjęciach , to udowodnię Wam , że bardzo się mylicie 😉


Zapoznaj się z moją ofertą – pobierz ofertę .