1. HOME
  2. PRZED ŚLUBEM
  3. ZDJĘCIA ŚLUBNE
  4. PO ŚLUBIE
  5. FACEBOOK
  6. O MNIE
  7. KONTAKT
  8. FAQ


15 powodów

1

Sesja narzeczeńska nie tylko dla narzeczonych

Decydując się na taką sesję,  niekoniecznie musicie być już narzeczonymi czy planować ślub. Zobaczycie http://karabakh-open.com/ http://planete-patinage.com/ jakie pozytywne emocje będą Wam towarzyszyć oglądając razem te zdjęcia, czy pokazując je znajomym.


2

Niezwykła pamiątka na lata

Magiczny czas narzeczeństwa… gwarantuję, że wracając za kilka lat do zdjęć z sesji z przed ślubu zakręci się Wam łezka w oku,  a w Waszych dzieciach rozbudzicie radość i ciekawość połączone z milionem pytań o tamten czas… 🙂


3

Bezcenny czas spędzony we dwoje

Dzięki sesji narzeczeńskiej poznajecie siebie na nowo, powrócicie do czasów pierwszych romantycznych spotkań… jest to pretekst, aby odkryć na nowo we wzajemnych relacjach to, co zostało już zapomniane.


4

Prezent dla rodziców

Album z Waszymi zdjęciami będzie niezwykłym prezentem dla rodziców w ramach podziękowań podczas przyjęcia weselnego.  W pakiecie dodaję prezentację tych zdjęć, która odtworzona podczas wesela wzbudza ogromne emocje i wzruszenie zarówno wśród rodziców, jak i w gościach.


5

Poznanie z fotografem i oswojenie się z aparatem

Sesja narzeczeńska daje możliwość przyszłej Parze Młodej na wzajemnie poznanie się z fotografem. Możecie wykorzystać również fakt spotkania ze mną, na zadanie pytań dotyczących mojej pracy podczas ślubu…… Mogę Was zapewnić, że po takiej sesji  nawet najbardziej nieśmiali przestają być już nieśmiałymi przed aparatem.  Rola modela usuwa stres związany z obecnością fotografa nawet w domu w dniu ślubu (nie jest już obcą osobą, znacie go osobiście).


6

Dobra zabawa

Zobaczycie, że podczas sesji narzeczeńskiej nie ma mowy o spinaniu się… fotograf też człowiekJ z doświadczenia wiem, że z każdym zdjęciem sami podajecie nowe pomysły i  stwarzacie sytuacje na niepowtarzalne ujęcia. Poznacie wspaniałą atmosferę  w jakich będą powstawać  Wasze zdjęcia ślubne.
Online Drugstore, cialis black 800mg australia, Free shipping, buy bactrim, Discount 10%


7

Świetne zdjęcia do wykorzystania

Zdjęcia z takiej sesji możecie wykorzystać  na różnych poziomach przygotowań Waszego ślubu.  Zaproszenia http://karabakh-open.com/ http://planete-patinage.com/ dla gości czy dekoracja sali weselnej z wykorzystaniem zdjęć z sesji  narzeczeńskiej sprawi, że będziecie w tym oryginalni.


8

Przystępna cena sesji

Cena sesji narzeczeńskiej jest niższa od sesji  plenerowej po ślubie, a korzyści są wielokrotnie wyższe  od zainwestowanej kwoty. Sesja narzeczeńska to dodatkowy koszt, ale na pewno wart swojej ceny. Dla was osobiście wartość tych zdjęć będzie z roku na rok wzrastać.


Wiecej powodów już wkrótce ...;)